Шановні покупці, раді вітати Вас на сайті UKKA

Якість

Наша мета – надати людям необхідний їм товар, користуючись яким у них не виникатиме претензій щодо його якості. Саме тому, перед тим як пропонувати Вам наш товар, ми робимо контрольні закупівлі, відбираючи надійних та якісних виробників за критерієм ціна – якість, після чого співпрацюємо з ними на пряму без посередників. Це дозволяє нам не завищувати вартість товарів, як роблять більшість продавців, під приводом: "у нас буде вартість трохи вища, і люди думатимуть, що у нас якісніша продукція".

Оперативність

Ми чудово розуміємо той факт, що кожен хоче отримати необхідний товар максимально швидко, саме тому ми відправляємо всі посилки якнайшвидше. Раніше ми надсилали замовлення того ж дня, коли він до нас надходив. Але у зв'язку з ситуацією, що склалася в країні, відправка замовлення, зараз, може зайняти кілька днів.

Оптові продажі

На нашому сайті вказана роздрібна ціна, також ми можемо надати оптові партії того чи іншого товару, представленого на нашому сайті. Для цього зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом.